Oyuncular İçin Tasarlanan Yeni Fare

İlk defa 2010 Cebit Teknoloji Fuarı Almanya’da sahneye çıkan ve müşterilerin beğenisine sunulan FireGlider markasının Siyah Oyuncu Faresi, kesinlikle siyah rengini seven ve onun sadeliğini arzu eden oyun hastaları için üretildi.

Sharkoon Rush FireGlider adlı farenin içerisinde 6 adet değişik programlanabilir buton, ağırlık arttırıp azaltabilme özelliği ve DPI değiştirme butonuyla birlikte geliyor. FireGlider tamamen yumuşak kaplı ve farenin kontrolüne yüzde yüz hakim olabilmenize olanak tanıyan maddelerden üretildi.

Önemli özelliklerinden biri ise bilgisayarının başında uzun zaman geçiren kullanıcıları yakından ilgilendiriyor. Kişinin elinin terlemesiyle meydana gelebilecek kaymalara tedbir almak amacıyla başparmağın temas ettiği bölüm özel çizgili bir balıksırtı maddesiyle üretilmiş. Buda size her zaman tam kontrol sağlamanıza olanak sunuyor.

FireGlider, en fazla 3600 DPI çözünürlükte 7080 Frame Rate ile birlikte 20 G hızına kadar çıkabiliyor. 600 ile 3600 arasındaki yapılan farklılıklarda, DPI hızına göre değişim gösteren LED hızı az ışığın bulunduğu bir yerde oyuncunun oluşturduğu değişikliklerde hata yapmasını engelleyecek bir şekilde üretilmiş olması çok önemli bir özellik.

Buna ek olarak son günlerde Microsoft firmasının ürettiği yeni nesil farelerde görmeye alışkın olduğumuz teflon fare ayaklıkları ile en sert ve çabuk değişimleri kolayca yapmanıza imkan tanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.