Spor Tutkunlarına Olympus µ Tpugh 8010 Fotoğraf Makinesi

Dijital fotoğraf makinası üreticilerinin başında gelen ve son birkaç yılda bu alanda oldukça başarılı işlere imza atan Olympus ürettiği yeni makinesi ile oldukça zorlu koşullara meydan okumaya hazırlanıyor.

Olympus µ Tpugh 8010 Fotoğraf Makinesi ilk etapta 14 Megapiksel çözünürlük ile oldukça kaliteli bir ürün olduğunu gözler önüne seriyor. HD kalitesinde video çekimi de yapabilen kamera oldukça kaliteli resim çekme konusunda uzmanlaşmış durumda.

Eksi 10 dereceye kadar çekim yapabilen üründe -10 dereceden sonrasına garanti verilemiyor ama bir noktaya kadar ekime devam edebiliyor.

Su altında yapılan çekimlerde ise ürün 10 metreye kadar sorunsuz çalışmaya devam etmiş durumda. Sonrasında ise basıncın artmasıyla beraber hassas noktalarda sorun yaşamaya başlayabiliyor ürün.

Ürünün ezilme tehlikesini de göz önüne alan firma 100 kg kuvvete kadar dayanacak bir dış koruma üretmiş durumda. Bunu yanında 2 metre yükseklikten ürünü yere düşürseniz bile ürün zarar görmüyor. Kısacası dış kaplama istenen seviyenin üstünde bir kalite ve dayanıklılığa sahip.

Gümüş ve siyah renklerle piyasaya sürülecek ürün için daha fazla bilgiye www.olympus.com.tr adresinden ulaşmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.