Vodafone’dan Çeviri Hizmeti

Mobil iletişimde Turkcell’den sonra gelen dünya devi Vodafone, iş sektöründede kullanıcılarının yanında. İş sektöründe sınırlar birer birer yok olurken, Vodefone firması “Cep Çevirmen” hizmetiyle Vodafone abonlerine beş farklı dilde anlık tercüme servisi sağlıyor. Vodafone kullanıcıları canlarının istedikleri vakit bu hizmeti arayıp, merak ettikleri veya takıldıkları kelimeleri sorgulatabiliyor yahut bir iş toplantısı esnasında telefonla direk olarak çevirmene bağlanabiliyorlar.

İşinizi artık kendi imkanlar dahilinde genişletmek mi istiyorsunuz? Türkiye sınırları içerisinde bulunan yabancılarla ortaklık yapmak istiyorsunuz fakat kendinizde yeterli yabancı dilin olmadığını mı düşünüyorsunuz ? Eğer böle düşünüyorsanız sizde hemen Vodafone’un Cep Çevirmen hizmetini kullanmaya başlayarak hayalinizde yabancı portföyüne ulaşabilirsiniz.

Kullanıcıları için hiç durmaksızın yeni hizmetler ve ürünler sağlayan Vodafone, tam beş farklı dilde Cep Çevirmen servisini abonelerine sunuyor. Vodafone aboneleri telefonlarından 7070’i çevirerek, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Çince dil seçeneklerini girdikten sonra “Cep Çevirmen” hizmetinden yararlanıp çeviri isteklerini yeminli simultere tercümanlar sayesinde gerçekleştirebiliyorlar. Bu hizmetten yararlanmanın bedeli ise dakikada 2 Lira olarak ücretlendiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.