Turkcell Iphone 4

Turkcell’in yapmış olduğu bilgilendirmeye göre, Apple firması tarafından dün Amerika Birleşik Devletleri’nin San Fransisco eyaletinde “Dünya Çapında Geliştiriciler” isimli konferansta görücü karşısına çıkan iPhone 4, teknoloji fanatiklerinin yeni göz bebeği durumuna geldi.

Tüketicilerin, Turkcell hatlarıyla kullanabilecekleri iPhone 4’e düşük fiyat ve avantajlı tarifelerle kavuşabileceği vurgulandı.

Turkcell Pazarlama Müdürü Lale Saral Develioğlu, yapmış olduğu açıklamada, bir müddettir büyük bir sabırla bekledikleri yeni model iPhone’un iletişim teknolojisini bir kat daha arttıracağını ifade ederek, 2010 yılının Haziran ayına kadar yaklaşık olarak 300 binin üzerine iPhone sattıklarını söyledi.

Develioğlu, Turkcell hat sahiplerinin özel olarak tasarlanan MikroSimle birlikte iPhone 4’ün teknolojisinden en yüksek derecede yararlanabileceklerini söyleyerek, Turkcell’in sunduğu 3G hızıyla tüketicilerin iPhone 4 tecrübesini Turkcell farkıyla tadıcaklarını belirtti.

Apple şirketinin çıkarmış olduğu en son model olan iPhone 4’ün inceliği tam tamına 9,3 inç. Bu özelliğide ona en ince akıllı telefon olma ödülünü kazandırıyor. Dahili olarak 5 mp kameraya sahip olan telefonda ayrıca LED bir flaş özelliği bulunmakta. Bunun yanı sıra HD video kayıt edebilme avantajıda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.