Apple’dan Yeni Bir Gelişme

İphone 4; önemliliğini, yeni çıkan iPod Touchlara göre yitirmiş gibi gözüküyor. Çünkü bu yeni alette, FaceTime özelliği ve fazlası bulunacak. Son gelişmeler Electric firmasında çalışan John Lewis’ın ağzından çıktı.

Lewis; yaptığı açıklamada iPod Touch’ın bazı iPhone 4 tarzı özellikleri barındırdığını söyledi. Bunların en önemlileri kuşkusuz 5 MP kamera, 720 piksel HD video çekebilme ve geçtiğimiz günlerde Apple firmasının bünyesine kattığı Face Time destekli yüz kamerası, ciroskop ve ciroskoptan maksimum verimin alınmasını sağlayan ivme ölçerler ve daha birçok özelliğin de bu cihazın içerisinde olacağını belirtti. Yeni versiyon olan iPod Touch’unda 2010 senesinin son çeyreği gibi piyasada olacağı tahminler arasında.

Bu yeni aletle beraber günümüz teknolojisinin sınırlarını zorlayacak bazı multimedia özelliklerinde kullanıcı dostu bir arayüzle gelmesi bekleniyor. Henüz Apple firması bu bilgileri doğrulayacak resmi bir açıklama yapmış olmasada biz resmi bir açıklama yapılana dek ya da herhangi bir firma Ya da kişi ürünün prototipini ele geçirinceye kadar beklememizi sürdüreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.