Cisco’dan Yeni Tablet PC Cİus

Cisco firması taşınabilir ve oldukça kullanışlı bir ürün olan Tablet PC dünyasına Cİus adında yeni bir ürün kazandırdı.

HD vidyo oynatabilme özelliği ile alanındaki birçok üründen bir adım önde yarışa başlayan Cisco Cİus Android işletim sistemi üzerine kurulu bir ürün.

7 İNÇ büyüklüğündeki bir dokunmatik ekrana sahip olan üründe çok katılımlı telekonferans, web ve bulut uygulamaları, gerçek zamanlı video ve Telepresence görüşme gibi birçok özellik mevcut. Bu özelliklerin hepsi ise 0.52 KG olarak kullanıcıya dönüyor.

Cius modeli Cisco tarafından üretilen ve düzenlenen bütün işbirliği uygulamalarını destekliyor ve çalıştırabiliyor. Buda üretilen ürünün kendi alanında oldukça fazla öne çıkmasına olanak sağlıyor.

Açık kaynak kodlu Android işletim sistemi kullanan üründe 720 piksellik HD video izlenebiliyor. 3G ve 4G desteği bulunan üründe Wi-Fi ve Bluetooth unutulmamış.

8 saate kadar dayanan pilleri sayesinde yolculuklarda yanınıza almanız gereken bir ürün olan tablet PC 5 MP kalitesinde bir kameraya ve ivmeölçer’e sahip

Ürün oldukça özellikli bir yapıyla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Bakalım kullanıcılar için ne kadar kullanışlı bir ürün olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.