EA’den Sürpriz Gelişme

EA firmasının dünyaca meşhur Sims serisinden sonra piyasaya sürdüğü ve oyunları kendisine aşık ettiren oyunu olan Spore, her saniye yeni sürümüyle karşımıza çıkacakmış hissi veriyor.

Her sene Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen Comic Con fuarında bu sene Spore ismi insanların dikkatini üzerine toplamayı başardı. Spore forumlarında uzun vakittir varolan Darkspore adıda bu sayede bir anlama kavuşmuş oldu. Forumlarda yazılıp çizilenler bu yeni versiyonda Darkspore karakterini oynayabileceğimiz doğrultusunda. Bu ırkın genleri tamamen dünyadaki insanlardan farklı olup, galaksiyi ele geçirmek gibi önemli ve hain planlara sahipler.

Oyunun piyasaya çıkacağından emin olanlarında tek ellerinde bulunan kanıtları, şu anda bir darkspore.com isimli domain adresinin alınması. Bu adrese girmeye çalıştığımızda direk olarak Spore’un resmi websayfasına gönderilmemizse bir başka sinyal olarak göze çarpıyor. Bu domain adının who.is bilgilerindeki kayıdınında EA şirketi üzerine olmasıda bu durumu kesinleştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.