Microsoft’tan Önemli Adım

Microsoft firması, üretmiş olduğu Office 2010 programının Windows Phone 7 için tasarlanacağını vede piyasada bulunan tüm akıllı cep telefonlarının önemli bir özelliği olucağını artık herkes tahmin edebiliyor. Hali hazırda bile Window Mobile 6.5 kullanan kişiler yeni Office 2010’a çoktan ısınmış seviyedeler. Fakat Microsoft’un yapmış olduğu son açıklamaya göre, Office, yanlızca cep telefonları platformalarına sadece Windows’a uyarlanmayabilir.

“Microsoft ve Nokia firmalarının yapmış olduğu anlaşmayla birlikte, Office Mobile 2010’u milyonlarca Nokia kullanıcısına ve devamında farklı farklı platformlara dağıtabilmek için uğraşıyoruz. Bu benzersiz durum, başka mobil işletim sistemlerinde ve telefonlarda çalışmanın güçlüklerini kapsasa da dünyanın birçok yerindeki firmalarla ve onların çalışanlarıyla birlikte çalışma fırsatını da bizlere sunuyor.”

Henüz tüm teknoloji takipçilerin büyük bir sabırsızlıkla beklediği Windows Phone 7 modeli piyasaya çıkarılmamışken, Microsoft firması Office programını mümkün olduğunca fazla kişiye ulaştırmaya çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.