StarCraft II: Wings of Liberty Piyasada

Uzun seneler geçmesine rağmen hala ilk günkü popülerliğini korumayı başaran ve oyun tutkunlarının dört gözle beklediği strateji tabanlı oyunu, StarCraft II: Wings of Liberty, yeni özellikleriyle oyunlarla buluşuyor. 27 Temmuz 2010 tarihinde bütün Media Markt şubelerinde vitrinlerde yer alacak olan StarCraft II: Wings of Liberty’i satın almanız için yapmanız gereken tek şey, 27 temmuz günü Media Markt şubelerine gitmek.

Media Markt’larda satışı gerçekleştirilecek olan StarCraft II: Wings of Liberty, gerçek zamanlı multiplayer oynanabilme özelliği ve 3D olan grafik motoru sayesinde maksimum performans vermesinin yanında yeni ırk ve harita seçebilme opsiyonlarıyla da oyun tutkunlarını bu sıcak yaz günlerinde bilgisayarlarına kitlicek.

Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Macintosh işletim sistemleri için DVD şeklinde çıkartılacak oyun, Blizzard Entertainment firmasının 1998 senesinden beri yayınladığı ve dünya genelindeki bütün oyuncular ve eleştirmenler tarafından tüm zamanların en gerçekçi, strateji oyunu ünvanını da elinde bulunduruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.