Toshiba’dan 3D Notebook

Toshiba firması tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan ve Nvidia 3D Vision özelliğini destekleyen yeni ürün Satellite A665 piyasaya oldukça farklı bir renk katacak gibi duruyor.

Firmanın son dönemde oldukça önemli bir noktaya koyduğu ürün üzerinden 3D görüntüleri izlemeniz ve evinizde bir sinema tadına ulaşmanız mümkün.

Tabi ki ürünle gelen özellikler sadece 3D ile sınırlı değil. Son dönemde hemen hemen her ürünün entegre ettiği “Sleep and Music” özelliği sayesinde bilgisayar kapanmış dahi olsa USB girişine başlanan mp3 oynatıcı ile müzik dinlemek mümkün hale geliyor.

İntel Core i7 işlemciye sahip olan üründe 8 GB’a kadar çıkarılabilen bir ram desteği bulunuyor. Oyunlarda da 3D kalitesini yaşayabileceğiniz üründe ayrıca Blu-ray 3D disk oynatmanızda mümkün.

15.6 inç TruBrite HD 3D LED arka plan aydınlatmalı bir ekrana sahip olan üründe Harman Kardon Stereo hoparlörler ve gelişmiş Dolby ses özelliği de mevcut.

Siyah metalik cila ve LCD kapağının arkasında kullanılan gümüş krom rengi detaylar ürünün dış görünümünde oldukça güzel bir hava yaratmış durumdalar. Metalik görünümde parmak izi oluşumu en aza indirilirken klavyede kullanılan siyah renk ve yeterli ışıklandırmada göze oldukça hoş geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.