Baş Ağrıtmayan Download’lar!

İnternette kopyalanması yasal olmayan içeriklerden uzak durarak hem download yapayım hem de başım ağrımasın diyorsanız sizlere bulunmaz bir kaynak listesi sunuyoruz.

Gizlenip kalmış hazinelere ulaşmanın yolu aslında tarayıcınızdan geçiyor ve genişleyen kotalarımızı download’lar ile şenlendirmek bize kalıyor. Bu noktada yapılması gereken arama motorlarını kullanarak internet olanaklarını ayıklayarak yeni kaynakların adreslerine ulaşmak oluyor. Bunun için fazlaca uğraşmamak için önceden araştırıp bulduğumuz ve henüz el değmediğini düşündüğümüz, tamamen yasal olan download kaynaklarını sizlere sunuyoruz. Bunların en başında hızlı indirme sağlayan torrent kaynakları geliyor ve üstelik saatlerce bilgisayar başında oturup torent kaynaklarından indirilmesini beklemek yerine yeni kaynakların upload hızları oldukça yüksek seviyede ve tatmin edici düzeyde.

En başta MP3 ve diğer ses formatlarında kaydedilmiş yüz binlerce albüm, yazılım ve e-kitaplar sayabiliriz bu kaynaklar arasında. Çok sayıda kaynağın arasında bir kısmı amatör ya da adını henüz dünyaya duyuramamış gruplardan çıkan işler olduğu gibi bir kısmı da artık klasikleşmiş ya da kültleşmiş sanatçıların eserleri de yer alabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.