Acer LumiRead L600 Teknik Özellikleri

Bir Acer ürünü olan  LumiRead L600 e-book okuyucusu 6 inç genişliğinde ve 800 x 600 piksel çözünürlüğünde E-Ink bir ekrana sahiptir. 532 MHz’de çalışan Freescale i.MX357 işlemciye sahip olan L600’de 128 MB RAM bulunmaktadır.

Ultra incelikte olan e-book okuyucusu kesinlikle avuç içine rahatlıkla sığabilecek boyutlardadır ve şık tasarımı ile göz zevkinize de hitap etmektedir. Bu cihaz sayesinde günlük aktivitelerinizi artırabilir ve internet erişimi de sağlayabilirsiniz. 118 x 209.5 x 10.3mm boyutlarında olan L600, 285 gram ağırlığındadır. Linux tabanlı işletim sistemi yüklü olan model, PDF, epub, TXT, HTML, Mobi, RTF, ve Doc dosyalarını okuyabilme özelliğine sahiptir. 2 GB depolama için MicroSD slotu gibi özellikleri de bulunan cihazın 32 GB’a kadar artırılabilir hafızası da mevcuttur.
Acer üretimini gerçekleştirdiği yeni e-book sayesinde kullanıcı beklentilerinin üzerinde bir ürün ortaya sunmuştur. Günlük kullanımlarda ve eğlence platformlarında oldukça geniş bir konsept sunan Acer LumiRead L600, gelişmiş özellikleri ve kolay kullanımı ile pratik bir cihaz konumundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.