Asus’tan Prizmatik Notebook

Asus bilişim sektöründe farklılıklar yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz CES fuarında katılımcıların oldukça dikkatini çeken Asus modeli, görenleri kendine hayran bıraktı.

Asus tarafından şu an sadece konsept olarak tanıtılan bu prizmatik notebook, yakın bir zamanda üretim aşamasına alınmaya başlayacak. Değişik anahatlara sahip olduğu ilk bakışta gözlerden kaçmayan Asus modelinin, gelen birtakım haberler doğrultusunda üretim aşamasına alınacağı belirtildi. Prizmatik bir yapısıyla ilgi odağı olan Asus modeli, konseptinde beyaz renkte görücüye çıkarıldı. Üretiminde de beyaz renkle piyasaya çıkarılacağı belirtilen modelin, teknik aksamı ile ilgili herhangi bir bilgi verilmedi. Ancak söylentilere göre AMD’nin dört çekirdekli işlemcilerinden biriyle pazara sunulacağı ifade ediliyor.

Asus prizmatik modeli hakkında herhangi bir açıklama yapmamasına rağmen, bu sıra dışı konseptin ilerleyen zamanlarda kullanıcı ile buluşturulması bekleniyor. Kesin tarih henüz belli değil, ancak Asus bu modeli ile oldukça adından bahsettireceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.