Bu Blu-Ray Oynatıcı 135 Bin Dolar

Blu-Ray teknolojisi her geçen gün teknoloji sektöründeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Daha büyük kapasitelerin bir diske sığdırılma işlemi bir DVD’nin 5 katı oranına ulaşırken, yeni çıkan Blu-Ray oynatıcı donanımları ise dudak uçuklatıyor.

Son zamanların en dikkat çeken Blu-Ray oynatıcısı Goldmund Eidos Reference şirketi tarafından üretilen 135 bin dolarlık bu oynatıcı oluyor. Şirket, bu oynatıcıdan toplamda 50 adet ürettiğini belirtmesinin yanı sıra tamamının el yapımı olduğunu açıkladı. Bunun dışında her türlü diski okuma özelliğine sahip olan Blu-Ray oynatıcının en önemli özelliğinin altın kaplama olduğu vurgulandı. El yapımı olmasının nedeninin de bu olduğu söylenirken, tarayıcı üzerinde ki tek eksiğin internete bağlanamaması olduğuydu. BD Live’e bağlanamadığı açıklanan oynatıcının genel özelliklerine sahip bir başka oynatıcıya sadece 250 dolarlık bir fiyata kavuşulabileceği ise diğer söylentiler arasındaydı. Ancak bu altın kaplama oynatıcıyı almakta kararlı olanların ise internetten mahrum kalmayı göze almaları gerektiği özelikle vurgulandı.

Seçim sizin 135 bin doları gözden çıkararak bir Blu-Ray oynatıcıya sahip olmak isterseniz, bir an önce üretilen 50 adet oynatıcı arasından birini sipariş edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.