Casio’ dan Kablosuz Fotoğraf Makinesi

Casio, Exilim serisine yeni bir ürün daha ekledi. İnce ve zarif  tasarımının yanı sıra bu fotoğraf makinesinin hiçbir kabloya gerek duymaması da çok önemli bir ayrıntı. 27x HD zoom özelliği olan Exilim EX-Z370 ile kendinizi özel bir fotoğrafçı gibi hissedebilirsiniz. 14 megapiksellik kamerası ile daha net detaylar ve yüksek çözünürlük sunarak,çekimlerinizi kaliteli ve kusursuz hale getirmenize yardımcı oluyor.

98.6×57.9×19.7 mm ölçülerine sahip olan ve 101 gr ağırlığında olan EX-Z370 neredeyse SLR fotoğraf makinelerini aratmıyor.

Bunun yanında 2.7” LCD ekranı ile bütün detayları daha net bir şekilde görebiliyorsunuz.EX-Z370 modelinde kullanılan  27-108 mm’lik objektif ve yine Casio’ya özgü işlemcisi ile mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.Ayrıca pil tasarrufu konusundada lider olan EX-Z370 tek şarjla tam 220 adet fotoğraf çekebilmenizi sağlıyor. 6 farklı netleme özelliği ile yine kusursuz tasarımına yakışan netliği yakalamanıza yardımcı oluyor.

Diğer serilerde de bulunan gülme ve yüz tanıma özelliğini de bünyesinde barındıran EX-Z370 , Eye-F adlı yeni bir teknolojiyle çektiğiniz fotoğraflarınızı bilgisayar ortamına kablo kullanmadan aktarabilmenizi sağlıyor. Fotoğrafları Eye-Fi kartlarla hızlı ve kablosuz olarak aktarabiliyorsunuz.Türkiye’ de KDV dahil satış fiyatı 299 TL olan bu ürünü mutlaka deneyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.