Google’ ın Yeni Telefonu Nexus S’ in Görüntüleri İnternete Sızdı

Google’ın ilk Android telefonu Nexus One merakla uzun zamandır bekleniyordu.Ancak piyasaya çıktığında sanıldığı kadar popüler olmadı ve bu Google için kötü bir başlangıç oldu.Google Nexus One’ da uğradığı başarızlığı şimdi Nexus S ile telafi etmeyi deneyecek.Firma daha önce yine merakla beklenen Nexus 2 yi piyasaya sürmekten vazgeçmişti.

Google şimdi Nexus One ve Nexus 2 de ki çoklu firma yoluyla ürün satma işinden vazgeçti.Böylece tek firma tarafından ürünlerini pazara sunacak.Bu firmanında Best Buy olacağı uzum zamandır forumlarda dolaşan dedikodular arasında.

Best Buy mobil sitesinde yaptığı bir açıklama ile piyasaya çıkacak Nexus S’in görüntülerini yayınladı.Sitede yapılan açıklamaya göre Nexus S, sadece Best Buy’a özel olacak ve başka firma tarafından satılmayacak.Engadget.com ‘da telefonun dışarıya sızan görüntüleri yayınlanmıştı ve bayağı yankı uyandırmıştı bir süre önce.Ve şimdide telefonun Best Buy’ a görüntüleri sızdı.

Bu görüntülere göre Nexus S, Samsung Galaxy’ e oldukça çok benziyor.Ve tasarımıda Samsung firmasının yapacağı dolaşan söylentiler arasında.

Bu söylentilerin ne kadar gerçek olup olmayacağı yakın zamanda Google,Nexus S’i piyasaya sürdüğünde daha da netlik kazanacak.Biz ise sadece beklemek düşüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.