Harman ile Yeni Blu-Ray Ses Teknolojileri

Harman Blu-Ray ses teknolojisinde yeni geliştirdiği ürünleri yavaş yavaş piyasaya sürmeye başladı. Geliştirilen yeni seri için BDS Blu-Ray ses sistemleri ile donatıldı. En kaliteli ses ve görüntüyü bir arada buluşturacak bu sistemler yakın bir zamanda, şık ve akılcı tasarımları ile tüm kullanıcılar ile buluşacak.

BDS ses sistemi serisi içinde 2+1, 3+1 ve 5+1 sistemler yer alıyor. BDS 300, BDS 400, BDS 600, BDS 700 ve BDS 800 içerikli sistem özellikleri gerçek sesin ortaya çıkarılmasında yüksek oranda kalite sağlıyor. Bu sayede izlenen görsel ya da dinlenen müzik esnasında seslerin en ince ayrıntısına kadar kullanıcıya ulaştırılması sağlanıyor. Bunun yanında seride bulunan artı özellikler sistemlerin büyük oranda ön plana çıkmasını sağlıyor. Ses sistemleri üzerinde yer alan HDMI çıkışları, iPod ve iPhone bağlantıları her türlü görsel ve müzik dosyasının rahatlıkla oynatılmasına izin veriyor. Ayrıca sistemlerin içeriğinde Dolby Virtual hoparlör eklentisi yer alıyor. bu hoparlör sayesinde ses çıkışlarında ki birtakım bozukluklar ve pürüzler ortadan kaldırılabiliyor.

Kullanıcı beklentilerine her konuda cevap veren Harman BDS ses sistemleri gelen olarak piyasada, 1699 dolar ve 2710 dolar  arasında bir fiyatla satışa sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.