Kaspersky Lab, Formula 1’ e Sponsor Oldu

Son zamanların önde gelen ve bilgisayar kullanıcılarının gözdesi olan antivirüs programı Kaspersky, Formula 1′ e iki yıllığına sponsor oluyor.Abu Dhabi’ de yapılan 2010 un son F1 Grand Prix’ sinde yapılan açıklama ile 2011 ve 2012 yılları boyunca Kaspersky,Ferrari Formula takımına sponsor olacağını açıkladı.

Daha öncede Le Mans Series şampiyonası için Ferrari AF Corse motor yarış takımına sponsor olarak sponsorluğa giriş yapan Kaspersky yine Ferrari’nin de içinde bulunduğu F1 Ferrari Formula’ ya da sponsor olarak ikinci sponsorluk girişimi sağlamış oldu.

2011 itibariyle Kaspersky logosunu F1 ve Ferrari araçlarında görmeye başlayacağız. Kaspersky Lab CEO’su Eugene Kaspersky Ferrari sponsorluğu hakkında şunları söyledi: “Kaspersky Lab olarak içinde yer aldığımız çalışmalarda en iyiyi, en özgün şekilde yapmaya özen gösteriyoruz.

Marka yatırımlarımızı bizimle aynı değeri taşıyan, kaliteye önem veren ve başarı odaklı girişimci ve lider markalarla yapmayı tercih ediyoruz. Bu nedenle Formula 1 Ferrari takımıyla ortak çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyız.

Umarız Kaspersky’ in sponsorluğu sayesinde F1 Formula yarışları daha heyecanlı geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.