Kışa Elektronik Hazırlık

Columbia Firması kış için gelişmiş bir teknolojide hazırladığı yeni ürünleri yavaş yavaş piyasaya sunuyor. Soğuk kış günleri için Columbia Firması tarafından hazırlanan, içten ısıtmalı Omni-Heat Electric eldiven, bot ve ceket tasarımları yakında bütün pazarda yerini almaya başlayacak.

Columbia üretim aşamasının sonlarına geldiği içten ısıtmalı eldiven, bot ve ceketlere genel olarak Omni-Heat Electric sistemi adını veriyor. Ürünlerin kenar kısımlarında lithium bataryalar bulunuyor. Bu bataryalar sayesinde her an sıcak tutulan ürünler, istendiğinde ısı ayarlamalarının yapılmasına izin veriyor. Sistem üzerinde bulunan tuşlar, sistemin açılıp kapanmasını sağlarken, diğer yandan sistem kapanış ve açılış ünitelerinin kullanılmasına izin veriyor.

Sistemde ön plana çıkan dikkat çekici özelliklerden bir diğeri ise bataryaların USB port girişleri ile şarj edilebilmesi oluyor. Bunun yanında bataryaların iPod ya da telefon gibi ünitelere sarj sağlıyor olması ise ayrı özellik olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede hareket halindeyken dahi telefonlar ya da diğer multimedya araçları için her an şarj imkanı sunuluyor.

Ürünlerin fiyatlarına bakıldığında ise bu durum biraz düşündürücü gözüküyor. Çünkü bir ceket modeli için şu an için belirlenen satış fiyatı 850 dolar iken, bir eldivenin fiyatı ise 400 dolar şeklinde vitrinlerde yerini almaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.