Kullanım kolaylığı sağlayan 3 mp3 çalar

Aşağıda gerek fiyatı gerekse görselliği ile hoşuma giden 3 adet mp3 çaları listeliyorum. Eğer ki bu sıralamada bahsettiğim mp3 çalarlar dışında göze hoş gelen ve fiyatı uygun olanlardan haberdarsanız lütfen yorumlarınızda diğer mp3 çalarlar hakkında bilgi veriniz.

Sony Walkman W Serisi (w252)

Eğer ki yürüş yaparken, koşarken ya da bisiklet kullanırken sahip olduğunuz mp3 çaları ergonomisinden rahatsız oluyorsanız. İşte size önereceğim bu mp3 çaları kulağınızın arkasına düzgünce yerleştirebiliyorsunuz. Kablo derdinden sizi kurtaracak olan w252 serili bu mp3 çalar hafif ve suya dayanıklılığı ile dikkat çekiyor.

W serisi mp3 çalarlar 11 saatlik pil ömrüne sahip ve 2 GB depolama kapasitesine sahip.

Satış fiyatı: $59.95

Cowon iAudio E2

İkinci sırada vereceğim bu mp3 çaları ilk gördüğümde ipod shuffle’ları hatırladım. Dikkatle resme baktığımız zaman bir kemer halkası ve klipsini görüyoruz. Bu nokta da diğer mp3 çalarlardan farkı hemen anlaşılıyor.

Beyaz, siyah, turuncu, kırmızı, mor, kahverengi, lila, gümüş, gök mavisi ve pembe renk seçenekleri mevcut.

4GB kapasiteli ve 11 saat pil ömrüne sahip. Minimalist kontrol edilebilmesiyle rakiplerinden sıyrılıyor.

Satış fiyatı: $50.00

SwiMP3.1G Finis
Şimdi tanıtacağım cihazı eğer ki yüzme sporu ile ilgilenmiyorsanız bu cihazın size göre olmadığını baştan paylaşmak isterim. SwiMP3 diğer mp3 çalarlardan farkı  yüzerken su içinde müziklerinizi dinleyebiliyor olmanız. Her ne kadar ülkemize göre farklı bir ürün olsa bile dikkatimi çektiği için sizlerle paylaşmak istedim.

Tasarımı ile çok dikkat çeken bu cihazın önemli özelliği elmacık kemiğinizin üzerinden ses titreşimleri göndererek sualtında müzik keyfinizi yaşamanızı sağlıyor.

1GB kapasitesi ile 8 saatlik pil ömrü var ve USB üzerinden şarj edebiliyorsunuz.

Satış fiyatı: $149.99

Bu mp3 çalarlar gibi bildiğiniz, tasarımları ve kullanım kolaylıkları ile fark yaratan diğer mp3 çalarlardan haberiniz varsa lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.