Logitech’ten Bir Yenilik!

Kullanılan piller ile şarjı aylarca giden klavyeden memnun olmayan Logitech mühendisleri, sebebini geliştirilen yeni klavyede herhangi bir pile, kabloya veya elektrik bağlantısına ihtiyaç duyulmamasına bağlıyor.

The Logitech Wireless Solar Keyboard isimli ürün tamamen güneş enerjisi ile çalışıyor. Ayrıca iddialara göre kapalı ortamlarda dahi sorunsuz şarj olabiliyor. Ürünün üst kısmında yer alan dahili güneş enerjisi panelleri ile kendi kendini şarj edebilme imkanına sahip ve karanlıkta dahi kalsa üç aylık bir şarj ömrü sunuyor. Ürünün sitesinden indirilebilen uygulama ile klavyenin ayarlarını yapmak ve şarj durumunu anlık olarak kontrol edebilmekte mümkün oluyor. Kasım ayından itibaren ABD ve Avrupa’da satışa çıkacak olan klavyenin tavsiye edilen satış fiyatı 79.99 dolar olarak sunulmakta.
Fiyat olarak standardın biraz üzerinde olan güneş enerjili klavye, oldukça uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Ayrıca kendi kendini şarj edebilmesi ise ayrı bir anavtaj oluyor. Bu sayede kullanıcılar herhangi bir şarj sorunu yaşamıyor ve her an ellerinin altında hazır kıta bir klavye donanımı bulabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.