Sağlık Teknolojisinde Radyo Frekansı

Kadınların selülitlerden birçok kez dert yandığı herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle kadınlar yıllar boyunca selülitlere karşı savaş açmayı sürdürmekte, onların yanında birtakım teknoloji uzmanları da boş durmamaktadır.

Tıp ve kozmetik alanında yapılan yeni teknolojik gelişmeler kadınlara, selülitlerle teknolojik alanda radyo frekansı ile savaşmaları için birtakım olanaklar sunmaktadır. Bu son olanaklardan biri de Velasmooth radyo dalga ve frekansları yayan cihaz olmaktadır. bu cihaz ile abartı selülit görüntülerinin tamamen yok olması ya da azaltılması yapılan açıklamalar üzerine mümkün kılınmaktadır. ELOS teknolojisi ile çalışan cihaz, radyo frekanslarını cilt bölgelerinde sıkılaştırma yapmak için kullanmaktadır. Kızılötesi enerjiyi ise selülitli bölgelerde yer alan yağ hücrelerinin yol edilmesi ya da küçültülmesi için sarf etmektedir.
Velasmooth cihazın selülitler ve metabolizma üzerindeki etkilerinin başında çap çevrelerinde küçültme işlemi gelmektedir. Bunun yanında selülitlerin görünümlerinde büyük oranda iyileşme, cildi sıkılaştırma, kan dolaşımını düzenleme ve minör kas ağrılarını rahatlatma da başlıca yarar sağlayan işlevleri olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.