Samsung’dan Bir Yenilik Daha “R540”

Samsung’dan şimdi yeni bir dizüstü daha! Yenilikçi ve aile dostu olan Samsung R540, hayatı keyifli yaşamak isteyen herkesin yanında.

Samsung teknoloji ve bilişim sektöründe sürekli bir yenilik içerisinde. Telefondan tablet pclere, notebooklardan akıllı cihaz modellerine kadar birçok farklı dizayn ve gelişmiş teknoloji Samsung ile geliyor. Ayrıca son zamanlarda atılıma geçtiği 3D destekli televizyonları ile de adından oldukça bahsettiriyor. Samsung R540 notebook ise Samsung’un geniş konsept sunduğu ürünlerinin arasında ki yeni bir inci olarak görülüyor.
İhtiyaç duyduğunuz tüm teknolojik multimedya özelliklerine sahip olan Samsung R540 Windows 7 Home Premium işletim sahip olmakla kalmayıp günlük işlemlerinizi de maksimum hızda yapabilmektedir. 15.6” ve HD ekrana sahip olan bilgisayar yeni HD filmleri ve oyunları inanılmaz bir görüntü ve yüksek derecede bir netlikte sizlere sunuyor. Sofistike koyu kahverengi ya da gri renk seçenekleri sunan bilgisayarın mükemmel ince bir işçilikle tasarlanmış olan kasası aynı zamanda sağlam bir özellikte. Her yerde stilinizi kolaylıkla belli edebilir ve mükemmel görünen bilgisayarınız ile teknolojiyi yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.