Şimdi Yeni bir TV Hisense’den!

Dünyanın en büyük televizyon üreticilerinden biri olan Hisense‘in televizyonları Anadolu Grubu tarafından Türkiye pazarına da getirildi.

Hisense Çin’de yüzde 15’lik pazar payı oranı ile düz panel televizyonlar kapsamında lider konumunda bulunmakta. Küresel seviyede ise yüzde 5’lik pay ile ilk 10 arasında. Firma şimdilerde Türkiye’de de başarılı olabilmeyi planlıyor ve toplam cirosu 8.2 milyar dolar. Bu yılın Ağustos ayı sonu itibariyle Türkiye’de 925 bin düz panel televizyon satıldığını ve bunun geçtiğimiz yıla göre %36′lık bir artış demek olduğunu vurgulayan isim grubun yeni iştiraklerinden Antek Teknoloji’nin genel müdürü Serdar Güray oldu. Ayrıca 2010 yılındaki düz panel TV satışlarının 1.5 milyonu bulması beklendiği açıklaması da yapıldı.
Bu şekilde artışlarda gözle görülür bir gelir görülmesi ise Antek Teknoloji’yi yeni model Hisense televizyonlarla tekrar pazara girmeye yöneltti. Bu durumun giderek artış göstereceğine de inanan şirket, Hisense’nin Türkiye’de oldukça rağbet göreceğini düşündüklerini belirtti.

“Şimdi Yeni bir TV Hisense’den!” için bir yorum

  1. şu anda herkesin tam istediği televizyon EN İYİSİ OLACAK EN KALİTELİSİ OLACAK VE EN UCUZ OLACAK şu anda hisense tamda o noktada

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.