Sony Gran Turismo PS3 25 Kasım’da Japonya’da

Sony Şirketi’nin oyun piyasasındaki en ağır toplarından biri olan PS3 oyun sektöründe her zaman ki gibi öncü bir konsol olma yolunda ilerliyor. Bu ilerlemenin devamında Titanyum mavisi modelin yakın bir zamanda çıkacağı haberi, hatta geçtiğimiz 3 Kasım gibi piyasalarda yerini alacağı duyurusu yapılmıştı.

Ancak Sony 3 Kasım’da beklentilere cevap veremedi ve Titantum mavisi Gran Turismo 5 PS3 sürümü piyasalarda yerini alamadı. 3 Kasım’da pazara sunulmayan PS3 Titanyum mavisi konsolun 25 Kasım’a ertelendiği ve ilk olarak Japonya’da kendini göstereceği açıklandı. Erteleme hakkında herhangi bir açıklama da bulunmayan Sony Şirketi ise sadece erteleme tarihi hakkında bilgi verdi.

25 Kasım’da Japonya’da pazara girecek olan Gran Turismo 5 PS3 Titanyum mavisi oyun konsolu, ilk çıktığı anda 35980 japon yeni ile satışa sunulacak. Bu oran yaklaşık olarak 625 TL yaparken, konsolun Avrupa pazarına ne zaman gireceği ise henüz belli değil. Ancak Türkiye’ye girişinde de fiyat olarak herhangi bir değişiklik olmazsa modelin oldukça uygun bir fiyat ile kullanıcılarla buluşması gerçekleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.