Sony’den 2 Yeni Fotoğraf Makinesi

Sony firması fotoğrafçılık teknolojisinde önemli bir adım olan Translucent Mirror Technology yani Tam Geçirgen Hareketsiz Ayna Teknolojisi’ne sahip olan yeni fotoğraf makineleri olan α55 ve α33 ile bu sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmış gözüküyor.

Bir saniye içerisinde 10 tane farklı kareye kadar tekrarlı çekim ve hareket eden objelere bile ultra hızlı otomatik odaklanma imkanı sunarak fotoğrafçılık dünyasında yeni bir akım oluşturan Alpha’lar, yüksek kaliteli lensleriyle birlikte opsiyona göre değiştirilebilir lensler ile yaratıcılığı teşvik ediyor.

Yüksek ürün yelpazesiyle, zengin lens ve aparatlar sunan Alpha serisi aynı zamanda Full HD olarak video ve panoramik 3D çekimde gerçekleştirebiliyor. Tam Geçirgen Hareketsiz Ayna Teknolojisi ile yaratılan Sony Alpha’lar α55 ve α33, 10 Kasım Çarşamba günü, Sony Cyber-shot ve Alpha Ürün Müdürü olarak görev yapan Murat Gebeceli’nin de katılacağı ve Karizmashow adındaki basketbol grubununda katılacağı bir şov eşliğinde Kanyon alışveriş merkezinde Mars Cinebonus Sinemaları’nda tanıtılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.