Superonline İle Kaybedecek Zaman Yok

Türkiye’ de ki fiber optik internetin öncülerinden olan ancak sesini fazla duyuramayan Superonline,geniş kitlelere ulaşabilmek adına yaptığı yeni bir kampanyasıyla karşımızda.

Superonline, “Kaybedecek Zaman Yok” adlı kampanyasıyla www.kaybedecekzamanyok.com a üye olarak seçilecek bir kişiye, yanında bir kişi daha getirebilme fırsatıyla Newyork ‘ta 5 gece  6 gün mükemmel bir tatil  imkanı sunuyor.Bunun için yapmanız gereken tek  şey ise  www.kaybedecekzamanyok.com a girip üye olmak ve tatilin fırsatının size çıkmasını beklemek.

Site üzerinden kampanya başvuran kişilerin Superonline abonesi olması gerekmiyor.Bu sayedede Superonline daha geniş kitlelere adını duyurmayı hedefliyor.Lakin Superonline, Fiberoptik abonelerine daha fazla çekiliş hakkı tanıyor.

Böylece Superonline aboneleri tatil fırsatını kazanabilmek için şanslarını dahada arttırmış oluyorlar.Kampanyaya son katılım 15 Kasım 2010. Bu tarihe kadar  www.kaybedecekzamanyok.com a girip üye olarak size Newyork ta 5 gece 6 gün bir tatil imkanı yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.