Vodafone Sayesinde Twitter’a SMS ile Ücretsiz Bağlanın

Yenilikçi ve sürekli güncellenen tarife seçenekleriyle gençlerin vazgeçilmez GSM operatörü olan Vodafone yine yeni ve ücretsiz bir hizmetiyle abonelerinin beğenisini topluyor.SMS servisi sayesinde Twitter da takip edilen kullanıcıların twet lerini almak ve yine sms ile tweet göndermek mümkün oluyor.

Tıpki ücretsiz Facebook bağlantısı gibi Twitter bağlantısıda günün her saatinde koşulsuz ve ücretsiz olarak  sunuluyor.Vodafone’un bunu bir cep telefonu uygulaması olarak çıkarmaması aslında çok iyi oldu.Çünkü çoğu kullanıcının telefonu bu uygulamanın gerektirdiği özellikleri barındırmayabilir.

Ancak SMS özelliği her telefonda mevcut olduğu için rahatça Twitter servisinde faydalanmak mümkün olabilecek.

Servisi kullanmak için cep telefonunuzdan ya da Twitter web sitesinden kayıt işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

Web kanalıyla kayıt işleminizi tamamlamak isterseniz Twitter hesabınızı açtıktan sonra sırasıyla Settings ve Mobile seçeneklerini takip edip telefon numaranızı kayıt ettirebilirsiniz.

Cep telefonunuzdan kayıt işleminizi tamamlamak isterseniz START yazıp 2444′e göndererek işleminizi başlatabilirsiniz. Twitter’dan gelen mesajlarda sırasıyla kullanıcı isminiz ve şifreniz istenecektir. Onay mesajını beklemeden bir sonraki aşamaya geçmeyiniz. Son olarak OK yazıp 2444‘e göndermeniz istenecektir. Bu aşamadan sonra işleminizin başarıyla tamamlandığı mesajını alacaksınız.

Kayıt ve kullanım hakkında daha detaylı bir bilgi için : www.vodafone.com.tr i ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.