Windows Tabanlı Mı Android Tabanlı Mı?

Hong Kong’da Düzenlenen bir etkinlikte ilginç açıklamalar yapan Michael Dell, açıklamalarında Microsoft’un Windows işletim sistemini kullanarak akıllı telefon geliştirmenin Google’ın Android’iyle telefon geliştirmekten daha kolay olduğunu düşündüğünü söylüyor.

Dell ve O’nun yazılımcıları her iki platformda da kafa yormuş ve böyle bir hükme varmış olmalılar. Fakat ne yazık ki, Dell’in sarf ettiği bu sözlerden başka herhangi bir detay bulunmuyor. Şimdilik kesin yargılar ortaya atılmıyor fakat ileride ortaya çıkabilecek bilgiler ile Dell’in gelecekteki akıllı telefon stratejisi üzerine fikir ve tahmin yürütmek mümkün olabiliyor. Diğer taraftan ise Dell’in önümüzdeki yıl “önemli sayıda” tablet bilgisayar modeli çıkarabileceği söyleniyor.
Diğer yandan Dell Şirketi kısa bir zaman önce piyasaya sürmeyi planladığı 7 inç’lik Looking Glass tabletinin pazara sunuluşunda birtakım değişikliklerin gündeme geldiği belirtiliyor. bu nedenle kısa bir erteleme sürecine giren Dell, bu konu hakkında kesin bir bilgi ile kullanıcılarının henüz karşısına geçmiş değil. Ayrıca Looking Glass tablet pcnin 2011 yılına ertelenip ertelenmediği ise hala bir muamma olarak gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.