Mac Apple Store’a Bulunacak Yeni Kontroller

Bir Mac fanı mısınız? Eğer siz de Mac’im olmadan asla diyorsanız, yaklaşık iki ay önce Apple patronu Steve Jobs tarafından duyurulan Mac Apple Store’u dört gözle bekliyor olmalısınız.

Mac Apple Store’un çıkış süresine oldukça az bir zaman kala, internet ortamında birtakım Mac Apple Store görselleri kendini göstermeye başladı. İnternet ortamına sızan bilgi ve görsellerden biri de Store’un giriş ekranı olarak karşımıza çıktı. Giriş ekranı ile ortaya çıkan durum Mac Apple Store’a iTunes için kullanılan kullanıcı adı yani Apple ID ya da MobileMe giriş bilgileri gibi kısımları içerecek. Ayrıca Store içerisinde bilinmeyen dosya türleri için destek sağlanmasının yanında, ebeveyn kontrolleri de yer alacak. Ayrıca ebeveyn kontrolü ise kendi içerisinde birtakım dallanmalar gösterecek. Bu dallanmalar doğrultusunda 4, 9, 12 ve 17 yaş sınırları ile ebeveynler çocuklarını istenilen yaş konumlarında kontrol edebilecek.

Mac hayranları için birçok uygulama ve desteğin yer alacağı bilgileri ise alınan haberler arasında yer alıyor. Bunun yanında ne kadar gerçek şu an için bir şey söylemek yanlış olabilir, ancak Mac Apple Store’un yakın bir zaman diliminde bütün kullanıcıları için hizmette olacağı konuşuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.