iPad Gazetesi Ertelendi

Alınan yeni bir habere göre News Corp. Tarafından geliştirilmiş olan sadece iPad kullanıcılarının okuyabileceği The Daily’nin çıkışının ertelendiği belirtildi.

Daha önceki haberlerde Apple Patronu Steve Jobs tarafından yapılan açıklamada The Daily’nin 19 ocak gibi tanıtılacağı ve tüm iPad kullanıcılarının hizmetine sunulacağı ifade edilmişti. Ancak işler pek de istenilen şekilde gitmemiş olacak ki tanıtımın ertelendiği söylenmişti. Ertelemeye rağmen The Daily’nin en geç bu ay sonuna kadar çıkması bekleniyordu. Ancak ortaya çıkan olumsuz durumlar pek de beklentilere cevap verecek nitelikte olmadı.

Bu durumun ardından The Daily’nin pazara sunulacağı zamanın şubat ayı olacağı düşünülmeye başladı. Ayrıca ne Apple CEO’su Steve Jobs’dan ne de New Corp. Şirketinden herhangi bir resmi açıklama gelmedi. Diğer yandan gecikmede ki sebebin ise iTunes abonelik uyumluluklarının ve Steve Jobs’un kısa süreli işleri devretmesinin olabileceği şeklinde düşünülüyor.

Şimdilik iPad kullanıcıları da dahil herkes beklemede, The Daily’nin ise ne zaman pazarda olacağı konusunda kesin bir bilgi yok. İlerleyen zamanlarda bu konuda gelişen olayları yine buradan sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.