Mac App Store 1 Miyon Barajını Aştı

Apple’ın kısa süre önce Macbook’lar için yayına sürdüğü Mac App Store 1 milyon barajını aşarak kullanıcılara uygulama indirme olanağı sağlamaya devam ediyor. Üstelik bu barajı sadece 1 günü gibi bir süre içerisinde aşmayı başaran Mac App Store, herkesi oldukça şaşırtmış durumda.

Ortalama 1000’den fazla uygulama yer alan App Store içerisinde, ücretli ve ücretsiz uygulamalar bulunuyor. Bu kadar geniş içeriğin bir anda verilmesi Apple için olukça faydalı bir işlev oluştururken, Apple patronu Steve Jobs konu ile ilgili yaptığı açıklamada bu oranın gerçekten Apple ailesini de etkilediğini ve şaşkınlık içerisinde bıraktığını ifade ediyor. Bunun yanında yazılımcılar için kolay program edinme imkanı da veren App Store’un, oldukça iyi işler yaptığını belirtiyor.

Ayrıca yayına sunulmasında birtakım problemler yaşanan App Store için 1 milyon barajını aşması sevindirici bir durum olarak algılanmış durumda.

Macbook kullananlar için Mac App Store’dan birbirinden çeşitli uygulamalar sizleri bekliyor. En kısa zaman üyeliğinizi alın ve App Store’dan istediğiniz birçok uygulamayı karşınızda bulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.