Böyle Application Görülmedi

Paranormal Recorder adındaki bu iPhone uygulaması, normalin dışındaki dalgaları algılayarak, dünya ötesi varlıkları algıladığını iddia ediyor.

Uygulamanın geliştiricisi Ben Williams, normal ötesi güçlerin birbiriyle iletişim kurduğu sırada bir takım elektromanyetik dalgalanmalar meydana geldiğini gördüğünü söylüyor. Uygulama, hayaletlerden gelebilecek mesajları algılamak için telefonun dijital pusulasından faydalanıyor ve sadece belirli bir aralığa düşen dalgalanmaları kaydediyor.

Uygulamanın yeni 3.11 sürümü ise, bulgularınızı SoundCloud üzerinden meraklılarıyla paylaşmanıza izin veriyor. Hayalet avcısı uygulama Paranormal Recorder, iTunes’da 2.99$ fiyatla satışta.

Uygulamayı indirdim. Ne kadar doğru bilinmez ancak insanı gerçekten ürpertiyor.

Yayınlayan

Mert Öztürk

Mert Öztürk 10 Haziran 1996'da Bursa'da dünyaya geldi. 4.5 yaşında yazmayı 5 yaşında okumayı öğrendi.6 yaşına geldiğinde mahallesindeki Sabri Katırcı İlköğretim okuluna gönderildi. Daha iyi eğitim alması için 3. sınıfta Setbaşı İlköğretim okuluna başladı.Başarılarını bu okulda da sürdürmeye devam etti. 6. sınıfta ilk önemli sınavı SBS'ye girdi.7. ve 8. sınıfı da bitiren Mert liseye başladı.Bu yaşlarda spora eğilimi arttı.Basketbolu herşeyden çok seven Mert şuan öğrenimini Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi'nde sürdürmektedir.Hedefi insanlıktan çıkmasına az kalmış insanların fazlalıkta olduğu bu dünyada insan gibi insan olmayı sürdürebilmektir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.