Google fotoğraf platformu Photovine

Google, iOS kullanıcılarına yeni bir hizmet daha sunuyor ve Photovine uygulaması ile herkesin fotoğraf paylaşımına izin veriyor.

Google Photovine uygulaması daha önce sektöre girmişti, ancak iOS kullanıcıları için etkin konumda bulunmuyordu. Google ise yaptığı yeni bir çalışma ile davet sistemi olmadan da şu an için Photovine uygulamasının kullanımını herkes için aktif hale getirdi. Flickr’da ki gibi fotoğrafların etiketlenmesine benzeyen bir uygulama gerçekleştiren bu uygulama ile herkes fotoğraflarını burada paylaşabiliyor. Bunun yanında paylaşımlar vine adında internet platformunda bulunuyor.

Giderek büyüyen ve yaygınlık gösteren bu uygulama artık tüm Apple iOS kullanıcıları için de aktif hale getirilmiş ve iOS telefonlarda da kullanılabiliyor.

Diğer yandan Google Photovine’ın App Store üzerinden indirilebildiğini söylemek istiyoruz. Ancak şu an için sadece ABD, Hindistan ve İngiltere App Store’ları için bu uygulama aktif konumda. Kısa bir zaman içerisinde de ülkemizden bu uygulamaya erişebilmenin mümkün olacağı belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.