Google+ Uygulaması iPad ve iPod Touchlarda

Google yeni sosyal ağı olan Google+’ı sektörün her alanına yaymaya çalışıyor. Bu çalışmalardan yenisi ise Google+ uygulamasının iPad ve iPod Touch’lar üzerinde de etkin hale gelmesi oluyor.

Google+ hayatımıza girmesinin ardından bu yana birtakım yenilikler ve geliştirmeler ile sektörde yerini almaya devam ediyor. Bu geliştirmelerden biri de Goolge+ uygulamasının iPhone’lar için çıkan versiyonu olmuştu. Ancak Google bu uygulamayı sadece iPhone’lar ile kısıtlı bırakmadı ve programı güncelleyerek iPad ve iPod Touch’lara entegre etti.

Yaklaşık 30 milyon üyeye yaklaşan Google+, giderek üye sayısını artırmaya devam ediyor. Bunun yanında yeni uygulamaları sayesinde Apple kullanıcılarına da kolaylıklar sunmayı sürdürüyor. Google+ uygulaması Android ve iPhone üzerinde uzun bir zamandır kullanılabiliyordu. Bu uygulama artık iPad ve iPod Touch cihazlarda da kullanılabiliyor. Tüm iPad ve iPod Touch kullanıcılarına duyurulur. Siz de bu uygulamayı cihazlarınıza yükleyebilir ve Google+ uygulaması ile sosyal ağı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.