Twittera Resim Yükleyin

Artık Twitter kullanıcıları sosyal üzerindeki kendi hesaplarına resim yükleyebiliyor.

Twitter, bilindiği gibi içeriğinde video ve resim paylaşımı yapılamayan bir sosyal ağ olarak karşımıza çıkıyordu. Ayrıca Twitter’ı diğer sosyal ağlardan ayıran büyük özelliği de sadece bünyesinde metin mesajlarını barındırması oluyordu. Ancak Twitter kendi içerisinde yaptığı birtakım çalışmalar ve uygulamalar ile kullanıcıların resim yükleyebileceği yeni platformunu herkese duyurdu. Yani bu andan itibaren tüm Twitter kullanıcıları kendi hesapları üzerinden herhangi bir resmi yayınlayabilecek ve diğer kullanıcılar ile paylaşabilecek.

Twitter’a resim yükleme işlemi Tweet alanının hemen alt kısmından yapılacak. Resim yüklemek için Tweet alanının hemen altında yer alan fotoğraf makinesi simgesine benzer buton kullanılacak ve açılan pencerede kullanıcılardan bilgisayarda yer alan herhangi bir resmin seçilmesi istenecek. Resmin seçilmesinden sonra ise Tweet butonuna basılarak resim Twitter üzerinde paylaşılabilir hale gelecek.

Siz de eğer bir Twitter hesabına sahipseniz, bundan sonra hesabınız üzerinden resim paylaşabileceğinizi bilmenizi istiyoruz. Bu sayede sevdiklerinizle Twitter üzerinden de resimlerinizi yayınlayabilir ve Twitter’da daha farklı uygulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.