Apple iOS 5 beta 7 yayımlandı

Apple, 5. nesil işletim sistemi olan iOS 5 beta 7 versiyonunu yayınladı.

Apple yeni işletim sistemi ile ilgili hazırlıklara devam ediyor ve bunun yanında sistemin son halini kısa zaman aralıkları ile kullanıcılara sunmaktan da geri kalmıyor. Beta 6 versiyonu geçtiğimiz iki hafta öncesinde kullanıcılara sunan Apple, aradan sadece iki hafta kadar geçmiş olmasına rağmen 5. nesil işletim sisteminin beta 7 versiyonunu pazara sunmuş durumda.

Diğer yandan beta 7 versiyonu indirilebiliyor ve yeni sürümün birtakım problemlere çözüm getirdiği belirtiliyor. Bunun yanında Apple iOS 5 beta 7 sürümünde Apple TV ve iTunes programları bulunuyor.

Bunların yanı sıra yeni sistemin iPhone 5 modelinde de kullanılması bekleniyor. Bu yüzden Apple’ın sistem çalışmalarına hız verdiği ve iPhone 5 pazara sürülene kadar sistemi bitirmek istediği gelen dedikodular arasında yer alıyor.

Şimdi asıl merak edilen Apple’ın başka bir beta versiyonu ile kullanıcılarının karşı çıkıp çıkmayacağı oluyor. Bakalım, Apple yeni bir beta ile mi yoksa iOS 5‘in tam sürümü ile mi kullanıcılarının karşısına çıkacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.