Facebook’ta arkadaş silme, artık sayfada görüntülenecek

Facebook, yeniliklerine devam ediyor ve bu yenilikleri arasına bir arkadaş silme işleminde yaptığı değişikliği de ekliyor.

Facebook kullanıcıları artık herhangi bir arkadaşını sildiğinde, arkadaş silme işlemi Facebook sayfasında görüntülenecek. Ancak bu yeni özellik de diğer yenilikler gibi kullanıcılar tarafında  pek de olumlu karşılanmışa benzemiyor. Çünkü bir Facebook kullanıcısı yenilik ile ilgili yaptığı yorumda bu durumun sayfada görüntülenmesinin diğer arkadaşları tarafından hoş karşılanmayacağını belirtiyor.

Diğer yandan daha önce böyle bir durumun başına geldiğini belirten Facebook kullanıcısı, sadece bir arkadaşını silmesi nedeniyle diğer arkadaşlarının kendisine ön yargı yaptığını ve zorda kaldığını ifade ediyor. Kullanıcıların yeni özellikten şimdilik pek de hoşnut olmadığı açıkça görülüyor.

Bunların yanı sıra özellik henüz aktif olmuş değil, ancak kısa bir zaman sonra Facebook’un yeni özelliği bünyesine katacağı söyleniyor. Bakalım, ilerleyen zamanlarda Facebook konu ile ilgili ne tür açılımlar da bulunacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.