Facebook Angry Birds oyununu güncelledi

Akıllı cihaz ve internet platformunun en çok oynanan oyunlarından biri olan Angry Birds, Facebook üzerinde  güncellenmeye devam ediyor.

Rovio Şirketi tarafından ilk olarak Google’ın popüler mobil işletim sistemi Andorid için üretilen Angry Birds, kısa zamanda oldukça yüksek bir indirilme oranına sahip oldu ve milyonlarca kişi tarafından oynanmaya başladı. Piyasaya sürüldüğü ilk zamanlarda 50 milyon indirilme oranına yaklaşan oyunun daha sonra iOS işletim sistemi ve diğer sistemler için de sürümleri yayınlandı.

Diğer yandan Rovio Şirketi Angry Birds oyununu her zaman için güncel tutmaya devam etti ve kullanıcılarına birçok zaman yenilik sunarak oyunun daha da sevilmesine katkıda bulundu. Aynı modaya Facebook da uydu ve oyun platformunda yer alan Angry Birds sürümünü güncelleyerek yaklaşık olarak 750 milyon kullanıcısına yeni bir geliştirme daha sundu.

Eğer siz de Facebook’da Angry Birds oyunun yeni sürümünü oynamak istiyorsanız, yeni sürümün şu an için aktif olduğunu bildirmek istiyoruz. Şimdiden eğlenceli oyunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.