Facebook yeni haber kaynağı doğru çalışıyor mu?

Facebook yeni haber kaynağı doğru çalışıyor mu? Son zamanlarda merak edilen en önemli sorulardan biri yeni haber kaynağı olarak karşımıza çıkıyor.

Facebook kullanıcıları son zamanlarda sosyal ağ içerisinde gerçekleşen birçok yenilikle karşı karşıya kalmış durumda. Ancak yapılan birçok yenilik kullanıcılar tarafından pek de beğenilmiyor. Bunun son örneği ise Facebook’un yeni haber kaynağı olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar yeni Facebook haber kaynağının doğru çalışmadığını ve vaat edilenin dışında bir hizmet sergilediğini ileri sürüyor.

Konu ile ilgili yorumlarda bulunan Facebook kullanıcıları dile getirdikleri yorumlarında “Bir arkadaşımın Farmville oyununda ki bir gönderisini başka bir arkadaşımın beğenmesi benim için önemli değil” şeklinde açıklamalarda bulunuyor. Çünkü Facebook’un yeni haber kaynağının vaat edilen çalışma mantığı kullanıcıların karşısına önemli haberleri çıkarması şeklinde belirtilmişti. Ancak kullanıcılar tarafından gelen yorumlara göre haber kaynağının önemi düşük haberleri de Facebook kullanıcılarına bildirdiği ortaya çıkıyor.

Bakalım, Facebook yeni haber kaynağının yanlış çalışması konusunda herhangi bir açıklama yapacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.