Fifa 12 Türkiye ligi olmadan geliyor

Fifa 12 oyunu Türkiye Ligi olmadan piyasaya çıkıyor. Türk oyun severler için üzücü bir haber olduğunu biliyoruz, ancak alınan son haberlere göre Fifa 12 oyunu içerisinde Türkiye Ligi bulunmuyor.

Sizlere daha önce sitemizde yayınladığımız Fifa 12 haberlerinde Türkiye Ligi hakkında birtakım bilgiler sunmuş ve yeni ligin nasıl şekillendiğini yazılarımızda belirtmiştik. Ancak daha önce birtakım bilgiler vermiş olduğumuz Türkiye Ligi artık Fifa 12 oyunu içerisinde yer almıyor. Bunun nedeni ise Türkiye’nin şike olayları ile çalkalanması olarak gösteriliyor.

Diğer yandan Fifa 12 oyunu içerisinde Türk takımı olarak sadece Galatasaray bulunuyor. Dünya Takımları kategorisinde yer alan Galatasaray, Türkiye Ligi’nin oyundan kaldırılması ardından Türkiye’yi temsil eden tek takım olarak ön plana çıkıyor.

Bunların yanı sıra oyunun tam sürümünün pazara çıkmasının ardından Türk oyun severlerin oyuna nasıl bir ilgi göstereceği oldukça merak ediliyor. Bakalım, oyunun tam sürümü pazara sunulduktan sonra Türk oyuncular Fifa 12’ye ne kadar rağbet gösterecek?

“Fifa 12 Türkiye ligi olmadan geliyor” üzerine 2 yorum

  1. FIFA 2012 gerçekten muhteşem bir oyun keşke tüm takımlar bu tarzlar oyunlara dahil edilebilecek kadar iyi olsa tanınmış olsa başarılı olsa dilerim diğer versiyonlarla birlikte takım sayımız da artar biz de kendi takımlarımızla oyun oynarız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.