Fifa 2012 Xbox demosu çıktı

Oyun severler uzun bir süredir Fifa 2012 ve PES 2012 oyunlarının yeni sürümlerini bekliyor. Bekleyiş sürerken oyun şirketleri yavaş yavaş oyunların yeni versiyonlarını demo sürümleri ortaya çıkarmaya başlıyor.

Bu zamana kadar sizlere PES 2012 ve Fifa 2012 oyunları hakkında birtakım bilgiler vermeye ve oyunların yeni versiyonlarında ne gibi özelliklerin olacağını buradan aktarmaya çalıştık. Hatta en son Fifa 2012’nin yeni versiyonun defans hattının önceki sürümlere göre daha güçlü bir savunma bloğu oluşturacağını ve takımlarda savunmanın daha etkili bir şekilde yapılacağını aktarmaya çalıştık.

Oyunlar hakkında bir yandan haberler gelirken oyunların demolarının da pazara sunulduğunu belirtmeden geçme istemedik. Fifa 2012 geçtiğimiz günlerde oyunun Xbox 360 oyun konsollarına özel demosunu da piyasaya sürdü ve Xbox 360 kullanıcılarının oyun hakkında deneyim kazanmasını sağladı. Siz de Xbox 360 oyun konsoluna sahipseniz, Fifa 2012’nin demo versiyonunun indirebilir ve oyun hakkında birtakım bilgileri daha yakından görebilirsiniz.

Son olarak PES 2012’nin de demo versiyonunun Fifa 2012’de olduğu gibi pazara sunulduğunu belirtmek istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.