Google+ düşüşe geçti

Google+, son zamanlarda üzerinde ki ilgili kaybetti ve sosyal duraklama dönemine girdi. Facebook’a rakip olarak pazarda yer alan Google+, artık eskisi kadar kullanıcı kaydı gerçekleştiremiyor.

Google+ üzerinde ne kadar yenilikler ve geliştirmeler yapsa düşüşe geçmekten kurtulamadı. Yapılan istatistiklere göre Google+ üyeliklerinin düşüşe geçtiği, hatta mevcut kullanıcıların da siteye eskisi kadar girmedikleri söyleniyor.

Diğer yandan Google+’ın oyun platformunu zenginleştirmesinin ise pek işe yaramadığı belirtiliyor. Google+’ın, yaptığı yenilikler arasında oldukça önemli bir noktada yer alan oyun bölümü, eklenen yeni oyunlar ve yapılan anlaşmalar ile zenginleştirilmişti, ancak bu değişiklikler pek de kullanıcıların ilgisini çekmedi ve ardından site düşüşe geçti.

Bunun yanında Google yetkililerinin, ortaya çıkan bu durum karşısında bazı yenilikler yapacağı ve siteyi eski konumuna tekrar getireceği belirtildi. Bakalım, Google+’ın bundan sonraki yeni hamlesi ne olacak? Bekleyip yakından göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.