iPhone 5 15 Ekimde çıkıyor mu?

Apple’ın iPhone 5 için tanıtım hazırlıkları yaptığı herkes tarafından biliniyor, ancak şirketin modeli pazara ne zaman süreceği hala bir muamma.

iPhone 5 hakkında birtakım açıklamalarda bulunan Stephane Richard iPhone 5’in çıkış tarihi konusunda ilginç söylemler gerçekleştirdi. Richard, kendisinin aldığı bilgilere göre modelin 15 Ekim gibi pazarda olabileceğini ve Apple’ın bu tarihte tanıtım yapabileceğini dile getirdi.

Richard iPhone 5’in 15 Ekim gibi çıkabileceğini söylemesine rağmen yine de konu hakkında fazla bir yorum yaomadı ve sürprizi bozmak istemediğini belirtti. Ayrıca iPhone 5’in 15 Ekimde çıkabileceği bilgisini de kimden aldığını açıklamayan Richard, bu tarihten daha önce tanıtım yapılabileceğini de akıllara getirmeden etmedi.

Bakalım, Apple, CEO Stephane Richard’ın belirttiği gibi 15 Ekimden önce bir iPhone 5 tanıtım yapacak ve modeli satışa sunacak mı? Apple bu konuda hala ser verip sır vermiyor, ancak iPhone 5’in pazara girmesine oldukça az bir zaman kaldığını belirtebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.