Samsung ChatON mobil mesajlaşma

Samsung bünyesine bulundurduğu Android mobil işletim sistemi ile son zamanların önemli çıkışlarını yapıyor ve pazarda söz sahibi olmaya devam ediyor.

Samsung son olarak kullanıcılarına sunduğu ChatON mobil mesajlaşma yazılımı ile gündeme gelmiş durumda. Yeni uygulama sayesinde bütün Samsung Android kullanıcıları artık bu uygulama üzerinden kolayca mesajlaşabilecek ve arkadaşları ile bağlantıyı koparmadan yolda dahi irtibat kurabilecek.

Bilindiği gibi son zamanların en çok kullanılan mesajlaşma yazılımlarından biri Whats Apps olarak karşımıza çıkıyor. Hatta bu programın Android, iOS ve Nokia telefonlarda bile bu uygulamanın kullandığını söylemek mümkün. Whats Apps uygulaması bu modeller üzerinde kullanılabilirken yeni ChatON yazılımı az önce saydığımız modellerinde yanında bir de Blackberry’e destek sunuyor.

Diğer yandan yeni uygulamanın 120 ülke ve 62 farklı dilde kullanıcılara destek vereceği söyleniyor. Ayrıca servis üzerinden resim, video, sesli mesaj ve takvim gibi içeriklerin paylaşılabilmesi de mümkün olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.