T-Mobile iPhone 5 rezervasyonu

Apple iPhone 5 henüz tanıtılmadı, ancak bazı şirketler şimdide iPhone 5 için rezervasyon almaya başladı. Bu şirketlerden biri de T-Mobile.

Apple yeni nesil iPhone hazırlıklarına devam ediyor ve şirketin Ekim ayı içerisinde iPhone 5‘i pazara sunacağı belirtiliyor. Apple, 2007 yılından bu yana pazara sunduğu her iPhone modeli ile satışlarını kat kat artıyor. Yeni nesil iPhone ile de aynı amaca yönelen Apple, hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

Apple cephesinden durumlar bu şekilde gelişirken, henüz lansmanı yapılmamış olan iPhone 5 için T-Mobile GSM şirketi rezervasyon alımlarına başlamış durumda. Almanya’nın önemli GSM şirketlerinden olan T-Mobile, iPhone 5 çıktığında kullanıcıların sıkıntı yaşamaması için rezervasyon sistemini devreye soktu. Bu sayede iPhone 5 için rezervasyon yapan kullanıcılar model pazara sunulduğu anda iPhone 5’e sahip olabilecek. Diğer yandan her kullanıcı sadece 1 adet iPhone 5 rezervasyonu yaptırabiliyor ve modelin piyasaya sunulacağı tarih hakkında kullanıcılara herhangi bir bilgi verilmiyor. Bakalım, T-Mobile ortalama kaç adet iPhone 5 rezervasyonu alacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.