Windows 8li ilk tablet Samsungdan

Microsoft bilindiği gibi yeni işletim sistemi Windows 8 üzerinde çalışmalar yapıyor ve kısa zaman içerisinde yeni sistemi tüm kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor.

Windows 8’in tam olarak hangi tarihte pazara giriş yapacağı bilinmiyor, ancak Windows 8’li yeni tablet ilk olarak Samsung tarafından pazara sunulmaya hazırlanıyor. Bunun yanında Samsung’un yeni Windows 8’li tableti Microsoft’un geleneksel konferansı olan BUILD bünyesinde tanıtacağı söyleniyor. 13-16 Eylül tarihleri arasında California’da gerçekleşecek olan BUILD Konferansı, yeni bir Windows 8’li tablete tanık olacak ve burada tabletin detayları tam anlamı ile açıklanacak.

Diğer yandan Samsung’a ait yeni tablet modelinin dünyada ki ilk Windows 8 işletim sistemine ait tablet olacak ve bunun yanında tablet üzerinde ortaya çıkan detaylar sistemin tabletler üzerinde de hangi oranda etkili olduğunu ortaya koyacak. Bakalım, Samsung ve Microsoft açısından BUILD Konferansı bizlere neler sunacak? Bunu iki gün sonrasında gerçekleşecek olan konferansta daha yakından göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.