Windows Phone 7’ye güncelleme geldi

Windows Phone 7 mobil işletim sistemi için beklenen güncelleme sonunda Microsoft tarafından yapıldı ve kullanıcılara sunuldu.

Microsoft tarafından yapılan yeni Windows Phone 7 güncellemesi birçok ek özellikle pazara sunuldu. Yaklaşık olarak 500 binden fazla yeni özellik ile pazarda olacağı belirtilen uygulamanın, yaklaşık olarak 1 ay içerisinde dünya genelinde ki tüm Windows Phone 7 cihazlarına iletileceği söyleniyor.

Windows Phone 7 mobil işletim sisteminin güncellenen versiyonu ile gelen özelliklerden bazıları arasında multitaskig yani çoklu uygulama desteği bulunuyor. Bunun yanında güncellenen Facebook ve Windows Live Messenger uygulamaları da Windows Phone 7 güncellemesi içerisinde yer alıyor. Ayrıca güncelleme yeni Bing arama motoru ve Internet Explorer 9 mobil versiyonu ile karşımıza çıkıyor.

Birbirinden farklı yeni özellikler ile kullanıcılara sunulan güncellemeyi indirerek siz de cihazlarınızın yepyeni özelliklere kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Windows Phone 7 güncellenen sürümü indirin ve cihazını yepyeni özellikler ile tanıştırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.