Windows to Go

Microsoft’un yeni işletim sistemi ile ilgili yenilikler karşımıza çıkmaya devam ediyor. Üstelik bu yazımızda sizlere açıklayacağımız Windows 8 özelliği daha önce hiç duymadığınız bir özellik Windows to Go.

Microsoft, geçtiğimiz günlerde Windows 8’in geliştirici sürümünü herkese duyurdu. Yüksek bir indirme oranı sağlayan işletim sistemi ortaya çıkardığı yenilikleri ile herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Yeni sistemin önemli özelliklerinden bir başkası da Windows to Go olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellik sayesinde artık tüm kullanıcılar mevcut sistemlerini bir USB içerisinde taşıyabilecek ve USB belleği taktıkları başka bir bilgisayarda kullanabilecekler.

Diğer yandan yeni özelliğin öncelikle belirli kurumlara hizmet vereceği ve bunun ardından da kullanıcı kemsine sunulacağı belirtiliyor. Tabi bu belirli bir bedel karşılığında sağlanacak ve bu sayede tüm kullanıcılar evlerinde ki sistemlerini istedikleri herhangi bir bilgisayarda açma şansına sahip olacak.

Windows to Go uygulamasının yakın bir zaman içerisinde kullanıcılara sunulması bekleniyor, ancak bu konuda kesin tarih şu an için verilmiş değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.