Androd 4.0 Ice Cream Sandwich 19 Ekim’de çıkıyor

Bilindiği gibi Google, 12 Ekim tarihinde Samsung ile yeni bir etkinlik yapacak ve yeni ürünlerinden olan Android 4.0 Ice Cream Sandwich sürümünü tanıtacaktı. Ancak birtakım nedenlerden ve Steve Jobs’un ölümünden dolayı Google, bu etkinliğini ertelemiş ve ne zaman gerçekleştireceğini açıklamamıştı.

Google tarafından alınan bilgilere göre mobil işletim sisteminini yeni sürümü Android 4.0 Ice Cream Sandwich, 19 Ekim’de kullanıcılara tanıtılmaya hazırlanıyor. Türkiye saatli ile 05:00 sıralarında tanıtılacak olan Android 4.0 Ice Cream Sandwich sürüm için hazırlıklar devam ediyor.

Diğer yandan Google, yeni etkinlik ile ilgili Youtube üzerinden bir video yayınlamış durumda. Yayınlanan video içerisinde Android 4.0 Ice Cream Sandwich maskotundan bir tanesinin Kaliforniya merkezine yerleştirildiği görülüyor. Ayrıca yeni etkinliğin Hong Kong saati ile 10:00 sularında gerçekleşmesi bekleniyor.

Bakalım, Google, mobil işletim sisteminin yeni sürümü olan Android 4.0 Ice Cream Sandwich ile bizlere neler sunacak? 19 Ekim’i bekleyip görelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.